• Wpisów: 73
  • Średnio co: 47 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 21:25
  • Licznik odwiedzin: 62 778 / 3504 dni
 
promocje
 
„Machina Rozpieszczania” – tak nazywa się loteria promująca batony Kinder. Akcję wspiera kampania reklamowa przygotowana przez firmy Wunderman Polska i Carat.

Loterią „Machina Rozpieszczania” są objęte batony Kinder Bueno, Kinder Delice, Kinder Country oraz Kinder Maxi i Duplo. Na potrzeby akcji uruchomiono serwis machinarozpieszczania.pl, gdzie po zarejestrowaniu się można wprowadzić informacje potwierdzające zakup batonów Kinder. Każdy z nich ma przypisaną określoną ilość punktów, które uczestnik rozdziela na udział w losowaniach wybranych przez siebie nagród dziennych i tygodniowych. Na koniec loterii wśród wszystkich osób biorących udział w konkursie wylosowana zostanie nagroda główna – sportowa Alfa Romeo Giulietta. Starać się o nią można również przez wysyłanie SMS-ów z numerami paragonów pod numer  7055. Format SMS winien odpowiadać formule: MACHINA.
NUMERPARAGONU

z tym jednak, że zgłoszenia wysłane przez SMS biorą udział jedynie
w losowaniu nagrody głównej, bez możliwości wyboru i wygrywania nagród II i III stopnia.

Loterii – zaplanowanej do końca kwietnia – towarzyszą działania reklamowe w telewizji, internecie i punktach sprzedaży (materiały POS).

Kreację kampanii – podobnie jak serwis machinarozpieszczania.pl – przygotowała agencja Wunderman Polska z grupy Young & Rubicam Brands, natomiast media zaplanował i zakupił dom mediowy Carat.

www.machinarozpieszczania.pl

Nie możesz dodać komentarza.